HPV Virüsü Tedavisi
Genital siğillere kesin çözüm

HPV Virüsü Tedavisi

Genital siğillere kesin çözüm

Cin3 Belirtileri

Cin3 Belirtileri, Nedir?

Cin3 Belirtileri, Cin 3 Nedir ve Tedavisi, Herpes, Ameliyat Çözüm Mü, Nereden Bulaşır?, Bulaşıcımı, Ascus nedir? Genital siğiller, HPVNEGA, HPVRAK, HPVTHERAPY Doğal tedavisi.

Cin 3 Bulaşıcımı, Cin3 Bitkisel Tedavisi, Cin 3 Doğal Tedavisi Nedir?

Cin 3 belirti vermez. Tesadüfen veya gözle görülen bir şüphe sonucu yapılan Smear testi sonucu ortaya çıkan bir hücresel değerlendirmedir. Bazı kadınlarda cinsel ilişki sonrası olan kanama, devamlı olan renkli kanlı akıntı, rahim ağzında yara erozyon olması, Cin veya rahim ağzı kanseri belirtisi olabilmektedir. Anormal smear varlığında sıklıkla rapor edilen tanımlama servikal intraepitheliyal neoplazidir kısaca Cin1 olarak tanımlanan bu bulgu Papanicolaou sınıflamasında Clas 3‘ün alt gruplarıdır.

Cin3 Belirtileri

Bethesda sınıflamasına göre: CIN I LSIL‘e, CIN II ve CIN III ise HSIL‘e eşittir. Genellikle her iki açıklama da aynı raporda bulunmaktadır. ASCUS varlığı da olası bir CIN ( LSIL, HSIL) sorununu şüphesi olabileceği için ileri tetkik gerektirebileceği unutulmamalıdır. CIN I hafif, CIN II orta, CIN III ise ağır displaziyi tanımlar.

Tedavisi İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

HPV bir vürüstür Lezyonları, siğil benzeri normal siğiller değildir. HPV virüsünü Negatif etmek gerekir. Normal siğil olmadığı için Yakmayla, Dondurmayla, Lazerle, Asit içerikli damlalar ve krem ile geçmez. Cildinizi tahriş ettiğiniz için çoğalarak yayılır. 

Bir önceki yazımız olan Cin1 2 3 Tedavi Edilmez İse başlıklı makalemizde Cin 1 2 3 Nedir?, Cin Ameliyatı ve Cin1 2 3 Tedavi Edilmez İse hakkında bilgiler verilmektedir.

You might be interested in …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.